Čas na serveru 23:04:52

Andy Warhol
Macintosh

Id: 325803

Macintosh

  •  / Macintosh / Andy Warhol
  •  / Macintosh / Andy Warhol
  •  / Macintosh / Andy Warhol
  •  / Macintosh / Andy Warhol
  •  / Macintosh / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 61/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 3490x

Vyvolávací cena:

45 000