Čas na serveru 00:24:13

Andy Warhol
Marilyn

Id: 250825

Marilyn

  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol

tisková technika/papír, neznačeno, rozměr listu cca 91 x 91 cm, rámováno v boxu z plexiskla, oděrky na rámu i na plexi,po

zobrazeno: 1365x

Vyvolávací cena:

12 500