Čas na serveru 23:57:15

Andy Warhol
Marilyn

Id: 260103

Marilyn

  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 14/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 4489x

Vyvolávací cena:

41 000