Čas na serveru 00:59:26

Andy Warhol
Marilyn

Id: 64602

Marilyn

  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol

serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 37,8 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 62/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO, Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli

zobrazeno: 3601x

Vyvolávací cena:

39 001

Příhozy: 59