Čas na serveru 00:57:47

Andy Warhol
Marilyn

Id: 73701

Marilyn

  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol

serigrafie/ruční papír, velikost listu 59,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 51/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO, Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli

zobrazeno: 1739x

Vyvolávací cena:

27 000