Čas na serveru 00:16:02

Andy Warhol
Marilyn

Id: 73702

Marilyn

  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol

barevná serigrafie/ruční papír, velikost listu 57,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 52/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO, Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli

zobrazeno: 3740x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 54