Čas na serveru 00:49:10

Andy Warhol
Marilyn

Id: 139501

Marilyn

  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol

litografie/papír, rozměr 56 x 56 cm, vydáno posmrtně v sérii pouze 5ti kusů Společností Andyho Warhola, jedná se o výtisk č. 1/5, přiloženo potvrzení PhDr. Michala Bycka, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2854x

Vyvolávací cena:
15 000

16 500