Čas na serveru 00:22:22

Andy Warhol
Marilyn Monroe

Id: 183501

Marilyn Monroe

  •  / Marilyn Monroe / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 88/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 7357x

Vyvolávací cena:

48 100

Příhozy: 60