Čas na serveru 01:04:09

Andy Warhol
Mercedes W

Id: 98202

Mercedes W

  •  / Mercedes W / Andy Warhol
  •  / Mercedes W / Andy Warhol
  •  / Mercedes W / Andy Warhol

litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 40 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 689/1000, na zadní straně razítko, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 2928x

Vyvolávací cena:

19 600