Čas na serveru 03:38:14

Andy Warhol
Mickey

Id: 238001

Mickey

  •  / Mickey / Andy Warhol
  •  / Mickey / Andy Warhol
  •  / Mickey / Andy Warhol
  •  / Mickey / Andy Warhol
  •  / Mickey / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 22/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 1958x

Vyvolávací cena:

105 000

Příhozy: 94