Čas na serveru 18:06:10

Andy Warhol
Mickey

Id: 385502

Mickey

  •  / Mickey / Andy Warhol
  •  / Mickey / Andy Warhol
  •  / Mickey / Andy Warhol
  •  / Mickey / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 16/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 1584x

Vyvolávací cena:

59 000

Příhozy: 54