Čas na serveru 22:51:53

Andy Warhol
Mickey

Id: 175601

Mickey

  •  / Mickey / Andy Warhol
  •  / Mickey / Andy Warhol
  •  / Mickey / Andy Warhol
  •  / Mickey / Andy Warhol
  •  / Mickey / Andy Warhol
  •  / Mickey / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 81/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 7689x

Vyvolávací cena:

97 002

Příhozy: 106