Čas na serveru 15:09:46

Andy Warhol
Mickey Mouse

Id: 254003

Mickey Mouse

  •  / Mickey Mouse / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 16/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 15152x

Vyvolávací cena:

53 000

Příhozy: 60