Čas na serveru 19:32:59

Andy Warhol
Mickey Mouse

Id: 437001

Mickey Mouse

  •  / Mickey Mouse / Andy Warhol

litografie/ruční papír, rozměr listu cca 57 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 2525x

Vyvolávací cena:

33 000