Čas na serveru 22:22:00

Andy Warhol
Mobilgas

Id: 454702

Mobilgas

  •  / Mobilgas / Andy Warhol
  •  / Mobilgas / Andy Warhol
  •  / Mobilgas / Andy Warhol
  •  / Mobilgas / Andy Warhol
  •  / Mobilgas / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 82/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 304x

Vyvolávací cena:

22 000