Čas na serveru 03:07:54

Andy Warhol
Mona Lisa Four Times

Id: 268202

Mona Lisa Four Times

  •  / Mona Lisa Four Times / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 29/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 4269x

Vyvolávací cena:

30 000