Čas na serveru 11:37:03

Andy Warhol
Multiple Mickey Mouse

Id: 274101

Multiple Mickey Mouse

  •  / Multiple Mickey Mouse / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 77/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 5761x

Vyvolávací cena:

65 000

Příhozy: 56