Čas na serveru 21:38:18

Andy Warhol
Myths (Mickey Mouse)

Id: 454701

Myths (Mickey Mouse)

  •  / Myths (Mickey Mouse) / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 50/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 1489x

Vyvolávací cena:

42 002