Čas na serveru 23:20:42

Andy Warhol
Neuschwanstein

Id: 282501

Neuschwanstein

  •  / Neuschwanstein / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 60/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 6914x

Vyvolávací cena:

35 000