Čas na serveru 01:01:59

Andy Warhol
Orangutan

Id: 134903

Orangutan

  •  / Orangutan / Andy Warhol
  •  / Orangutan / Andy Warhol
  •  / Orangutan / Andy Warhol
  •  / Orangutan / Andy Warhol
  •  / Orangutan / Andy Warhol
  •  / Orangutan / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 56,8 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 56/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 4823x

Vyvolávací cena:

24 200