Čas na serveru 22:22:01

Andy Warhol
Orel

Id: 183502

Orel

  •  / Orel / Andy Warhol
  •  / Orel / Andy Warhol
  •  / Orel / Andy Warhol
  •  / Orel / Andy Warhol
  •  / Orel / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu cca 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 28/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 2478x

Vyvolávací cena:

45 444

Příhozy: 57