Čas na serveru 21:19:29

Andy Warhol
Pepsi

Id: 373301

Pepsi

  •  / Pepsi / Andy Warhol
  •  / Pepsi / Andy Warhol
  •  / Pepsi / Andy Warhol
  •  / Pepsi / Andy Warhol
  •  / Pepsi / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 49/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 2475x

Vyvolávací cena:

46 000

Příhozy: 53