Čas na serveru 13:05:29

Andy Warhol
Pepsi - Cola

Id: 190002

Pepsi - Cola

  •  / Pepsi - Cola / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu cca 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 30/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 2740x

Vyvolávací cena:

47 200