Čas na serveru 23:14:09

Andy Warhol
Pepsi - Cola

Id: 86703

Pepsi - Cola

  •  / Pepsi - Cola / Andy Warhol

serigrafie/ruční papír, velikost listu 57,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 18/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli

zobrazeno: 2922x

Vyvolávací cena:

46 000

Příhozy: 52