Čas na serveru 22:02:57

Andy Warhol
Queen Elizabeth II

Id: 486603

Queen Elizabeth II

  •  / Queen Elizabeth II / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 69/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 5075x

Vyvolávací cena:

25 005