Čas na serveru 01:01:37

Andy Warhol
San Francisco Silverspot

Id: 216102

San Francisco Silverspot

  •  / San Francisco Silverspot / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 88/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 1934x

Vyvolávací cena:

63 001

Příhozy: 59