Čas na serveru 16:32:53

Andy Warhol
Santa Claus

Id: 160902

Santa Claus

  •  / Santa Claus / Andy Warhol
  •  / Santa Claus / Andy Warhol
  •  / Santa Claus / Andy Warhol
  •  / Santa Claus / Andy Warhol
  •  / Santa Claus / Andy Warhol
  •  / Santa Claus / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 10/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 1557x

Vyvolávací cena:

25 000