Čas na serveru 23:11:58

Andy Warhol
Slon

Id: 154503

Slon

  •  / Slon / Andy Warhol
  •  / Slon / Andy Warhol
  •  / Slon / Andy Warhol
  •  / Slon / Andy Warhol
  •  / Slon / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 85/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 2417x

Vyvolávací cena:

41 000