Čas na serveru 00:54:38

Andy Warhol
The New Spirit

Id: 296102

The New Spirit

  •  / The New Spirit / Andy Warhol

litografie/papír, rozměr listu 57 x 38 cm, značeno vpravo dole, číslováno 8/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 4220x

Vyvolávací cena:

52 000

Příhozy: 59