Čas na serveru 09:45:23

Andy Warhol
The New Spirit

Id: 302802

The New Spirit

  •  / The New Spirit / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 21/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 2182x

Vyvolávací cena:

30 000