Čas na serveru 14:12:46

Andy Warhol
Tiger

Id: 392001

Tiger

  •  / Tiger / Andy Warhol
  •  / Tiger / Andy Warhol
  •  / Tiger / Andy Warhol
  •  / Tiger / Andy Warhol

serigrafie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 35/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 1098x

Vyvolávací cena:

31 000