Čas na serveru 00:07:23

Andy Warhol
Triple Elvis

Id: 160903

Triple Elvis

  •  / Triple Elvis / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 33/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 1912x

Vyvolávací cena:

36 333

Příhozy: 49