Čas na serveru 00:50:50

Andy Warhol
Tygr

Id: 227602

Tygr

  •  / Tygr / Andy Warhol
  •  / Tygr / Andy Warhol
  •  / Tygr / Andy Warhol
  •  / Tygr / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 70/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 3017x

Vyvolávací cena:

58 100