Čas na serveru 00:21:45

Andy Warhol
Tygr

Id: 103906

Tygr

  •  / Tygr / Andy Warhol
  •  / Tygr / Andy Warhol
  •  / Tygr / Andy Warhol
  •  / Tygr / Andy Warhol
  •  / Tygr / Andy Warhol

serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 81/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 2383x

Vyvolávací cena:

64 100

Příhozy: 68