Čas na serveru 08:33:39

Andy Warhol
Venus

Id: 325801

Venus

  •  / Venus / Andy Warhol
  •  / Venus / Andy Warhol
  •  / Venus / Andy Warhol
  •  / Venus / Andy Warhol
  •  / Venus / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 60/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 2835x

Vyvolávací cena:

40 000

Příhozy: 50