Čas na serveru 07:41:31

Andy Warhol
Wayne Gretzky

Id: 454703

Wayne Gretzky

  •  / Wayne Gretzky / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 30/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 995x

Vyvolávací cena:

19 002