Čas na serveru 05:06:21

Andy Warhol
Žába

Id: 344801

Žába

  •  / Žába / Andy Warhol
  •  / Žába / Andy Warhol
  •  / Žába / Andy Warhol
  •  / Žába / Andy Warhol
  •  / Žába / Andy Warhol
  •  / Žába / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 17/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 6130x

Vyvolávací cena:

54 000