Čas na serveru 23:03:10

Andy Warhol
Žába

Id: 167702

Žába

  •  / Žába / Andy Warhol
  •  / Žába / Andy Warhol
  •  / Žába / Andy Warhol
  •  / Žába / Andy Warhol
  •  / Žába / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 23/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 3330x

Vyvolávací cena:

82 001

Příhozy: 99