Čas na serveru 00:59:59

Andy Warhol
Zebra

Id: 238002

Zebra

  •  / Zebra / Andy Warhol
  •  / Zebra / Andy Warhol
  •  / Zebra / Andy Warhol
  •  / Zebra / Andy Warhol
  •  / Zebra / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 50/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 2919x

Vyvolávací cena:

64 001

Příhozy: 71