Čas na serveru 00:17:31

Andy Warhol
Zebra

Id: 361902

Zebra

  •  / Zebra / Andy Warhol
  •  / Zebra / Andy Warhol
  •  / Zebra / Andy Warhol
  •  / Zebra / Andy Warhol
  •  / Zebra / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 5/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 1419x

Vyvolávací cena:

44 000