Čas na serveru 00:45:16

Andy Warhol
Zebra

Id: 114304

Zebra

  •  / Zebra / Andy Warhol
  •  / Zebra / Andy Warhol
  •  / Zebra / Andy Warhol
  •  / Zebra / Andy Warhol
  •  / Zebra / Andy Warhol
  •  / Zebra / Andy Warhol
  •  / Zebra / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 45/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 4151x

Vyvolávací cena:

90 666

Příhozy: 82