Čas na serveru 23:47:02

Andy Warhol
Želva

Id: 139503

Želva

  •  / Želva / Andy Warhol
  •  / Želva / Andy Warhol
  •  / Želva / Andy Warhol
  •  / Želva / Andy Warhol
  •  / Želva / Andy Warhol
  •  / Želva / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 43/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 1571x

Vyvolávací cena:

31 000