Čas na serveru 11:55:36

Anežka Medunová
Amarylis

Id: 61608

Amarylis

  •  / Amarylis / Anežka Medunová

olej/plátno/karton, rozměr 48 x 39 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 1207x

Vyvolávací cena:

1 200