Čas na serveru 08:21:04

Anežka Medunová
Klívie

Id: 52202

Klívie

  •  / Klívie / Anežka Medunová
  •  / Klívie / Anežka Medunová
  •  / Klívie / Anežka Medunová

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1584x

Vyvolávací cena:

24.11.2016, 21:42:00

19.11.2016 20:26 1 500 Kč