Čas na serveru 10:02:08

Anežka Medunová
Konvolut pěti kusů

Id: 31621

Konvolut pěti kusů

  •  / Konvolut pěti kusů / Anežka Medunová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 19 x 29 cm, vše signováno, datováno, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1399x

Vyvolávací cena:
500

900