Čas na serveru 00:48:18

Anežka Medunová
Vánoční kaktus

Id: 47211

Vánoční kaktus

  •  / Vánoční kaktus / Anežka Medunová

olej/plátno/karton, rozměr 48,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1693x

Vyvolávací cena:
1 900

1 900

18.10.2016, 22:42:00

6.10.2016 8:33 1 900 Kč