Čas na serveru 07:17:32

Angelo Jan Zeyer
Čertovka

Id: 2284

Čertovka

  •  / Čertovka / Angelo Jan Zeyer

akvarel/papír, rozměr 54 x 64 cm, signováno vlevo dole, drobné nečistoty v malbě vlevo dole, pod sklem zaprášeno, oděrky na rámu, původní stav, obraz publikován ve Zlaté Praze ročník 1913, číslo 3, strana 32

zobrazeno: 2734x

Vyvolávací cena:

22 100

Příhozy: 55