Čas na serveru 02:17:16

Angelo Jan Zeyer
Čtenářka

Id: 205612

Čtenářka

  •  / Čtenářka / Angelo Jan Zeyer

akvarel/papír, rozměr malby 45 x 34 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 494x

Vyvolávací cena:
1 800

1 900