Čas na serveru 03:39:01

Angelo Jan Zeyer
Rušná ulice

Id: 163410

Rušná ulice

  •  / Rušná ulice / Angelo Jan Zeyer

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1414x

Vyvolávací cena:

2 900