Čas na serveru 19:49:47

Anna Plesingerová-Božinová
Letní cesta

Id: 183902

Letní cesta

  •  / Letní cesta / Anna Plesingerová-Božinová

olej/plátno, rozměr 45 x 45 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 617x

Vyvolávací cena:

10 500